У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6255 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 07.18 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 13.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 54 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Ленселище, Новодеповська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 07.18
Княжеве 07.26 1 хв  07.27 8 хв 
Заболотне 07.32 1 хв  07.33 14 хв 
Крижопіль 07.40 1 хв  07.41 22 хв 
Крикливиці 07.47 1 хв  07.48 29 хв 
Рудниця 07.54 1 хв  07.55 36 хв 
Попелюхи 08.03 1 хв  08.04 45 хв 
Гонорівка 08.11 1 хв  08.12 53 хв 
Періжня 08.15 1 хв  08.16 57 хв 
Кодима 08.23 1 хв  08.24 1 г  5 хв 
Лисогірка 08.27 1 хв  08.28 1 г  9 хв 
Олександрівка 08.37 1 хв  08.38 1 г  19 хв 
Абамеликове 08.41 1 хв  08.42 1 г  23 хв 
Слободзея 08.47 1 хв  08.48 1 г  29 хв 
Слобідка 08.56 1 хв  08.57 1 г  38 хв 
Прогрес 09.02 1 хв  09.03 1 г  44 хв 
Дібровка 09.06 1 хв  09.07 1 г  48 хв 
Шкільна 09.11 1 хв  09.12 1 г  53 хв 
Борщі 09.13 15 хв  09.28 1 г  55 хв 
Борщівка 09.33 1 хв  09.34 2 г  15 хв 
Побережжя 09.37 1 хв  09.38 2 г  19 хв 
Миколаївка 09.41 1 хв  09.42 2 г  23 хв 
Подільськ-Північний 09.45 1 хв  09.46 2 г  27 хв 
Подільськ-Жм. 09.49 8 хв  09.57 2 г  31 хв 
Чубівка 10.09 2 хв  10.11 2 г  51 хв 
Петрівка 10.18 1 хв  10.19 3 г 
Мардарівка 10.27 2 хв  10.29 3 г  9 хв 
Перше Травня 10.34 1 хв  10.35 3 г  16 хв 
Перехрестове 10.42 1 хв  10.43 3 г  24 хв 
Затишшя 10.54 1 хв  10.55 3 г  36 хв 
Перемога 11.00 1 хв  11.01 3 г  42 хв 
Торосове 11.08 1 хв  11.09 3 г  50 хв 
Іванівка 11.15 1 хв  11.16 3 г  57 хв 
Веселий Кут 11.24 1 хв  11.25 4 г  6 хв 
Дмитрове 11.32 1 хв  11.33 4 г  14 хв 
Мигаєве 11.38 1 хв  11.39 4 г  20 хв 
Надія 11.43 1 хв  11.44 4 г  25 хв 
Роздільна Сортувальна 11.51 1 хв  11.52 4 г  33 хв 
Роздільна-1 11.58 2 хв  12.00 4 г  40 хв 
Кам'янка 12.06 1 хв  12.07 4 г  48 хв 
Буценівка 12.13 1 хв  12.14 4 г  55 хв 
Кузьменкове 12.17 1 хв  12.18 4 г  59 хв 
Єреміївка 12.23 1 хв  12.24 5 г  5 хв 
Новоселівка 12.30 1 хв  12.31 5 г  12 хв 
Карпове 12.35 1 хв  12.36 5 г  17 хв 
Ленселище 12.41 1 хв  12.42 5 г  23 хв 
Вигода 12.50 1 хв  12.51 5 г  32 хв 
Жовтнева 12.59 1 хв  13.00 5 г  41 хв 
Дачна 13.05 1 хв  13.06 5 г  47 хв 
Усатове 13.12 1 хв  13.13 5 г  54 хв 
Новодеповська 13.17 1 хв  13.18 5 г  59 хв 
Одеса-Застава-1 13.20 1 хв  13.21 6 г  2 хв 
Дальницький 13.23 1 хв  13.24 6 г  5 хв 
Одеса-Поїзна 13.29 2 хв  13.31 6 г  11 хв 
Одеса-Мала 13.34 2 хв  13.36 6 г  16 хв 
Одеса-Головна 13.42 6 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6255 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031