У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6255 Вапнярка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Одеса номер 6255 відправляється зі станції Вапнярка о 07.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 14.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6255 Вапнярка - Одеса пролягає по таким станціям як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Миколаївка, Мардарівка, Торосове, Надія, Кузьменкове, Вигода, Одеса-Застава-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 07.40
Княжеве 07.56 1 хв  07.57 16 хв 
Заболотне 08.02 1 хв  08.03 22 хв 
Крижопіль 08.10 1 хв  08.11 30 хв 
Крикливиці 08.17 1 хв  08.18 37 хв 
Рудниця 08.25 1 хв  08.26 45 хв 
Попелюхи 08.33 1 хв  08.34 53 хв 
Гонорівка 08.41 1 хв  08.42 1 г  1 хв 
Періжня 08.45 1 хв  08.46 1 г  5 хв 
Кодима 08.52 1 хв  08.53 1 г  12 хв 
Лисогірка 08.57 1 хв  08.58 1 г  17 хв 
Олександрівка 09.07 1 хв  09.08 1 г  27 хв 
Абамеликове 09.11 1 хв  09.12 1 г  31 хв 
Слободзея 09.18 1 хв  09.19 1 г  38 хв 
Слобідка 09.26 1 хв  09.27 1 г  46 хв 
Прогрес 09.34 1 хв  09.35 1 г  54 хв 
Дібровка 09.38 1 хв  09.39 1 г  58 хв 
Шкільна 09.43 1 хв  09.44 2 г  3 хв 
Борщі 09.50 1 хв  09.51 2 г  10 хв 
Побережжя 10.03 1 хв  10.04 2 г  23 хв 
Миколаївка 10.09 1 хв  10.10 2 г  29 хв 
Подільськ-Північний 10.13 1 хв  10.14 2 г  33 хв 
Подільськ-Жм. 10.18 1 хв  10.19 2 г  38 хв 
Чубівка 10.31 1 хв  10.32 2 г  51 хв 
Петрівка 10.41 1 хв  10.42 3 г  1 хв 
Мардарівка 10.50 1 хв  10.51 3 г  10 хв 
Перше Травня 10.56 1 хв  10.57 3 г  16 хв 
Перехрестове 11.04 1 хв  11.05 3 г  24 хв 
Затишшя 11.15 1 хв  11.16 3 г  35 хв 
Перемога 11.21 1 хв  11.22 3 г  41 хв 
Торосове 11.29 1 хв  11.30 3 г  49 хв 
Іванівка 11.37 1 хв  11.38 3 г  57 хв 
Веселий Кут 11.47 1 хв  11.48 4 г  7 хв 
Дмитрове 11.56 1 хв  11.57 4 г  16 хв 
Мигаєве 12.03 1 хв  12.04 4 г  23 хв 
Надія 12.09 1 хв  12.10 4 г  29 хв 
Роздільна Сортувальна 12.16 1 хв  12.17 4 г  36 хв 
Роздільна-1 12.22 1 хв  12.23 4 г  42 хв 
Кам'янка 12.30 1 хв  12.31 4 г  50 хв 
Буценівка 12.37 1 хв  12.38 4 г  57 хв 
Кузьменкове 12.41 1 хв  12.42 5 г  1 хв 
Єреміївка 12.46 1 хв  12.47 5 г  6 хв 
Новоселівка 12.52 1 хв  12.53 5 г  12 хв 
Карпове 12.58 1 хв  12.59 5 г  18 хв 
Ленселище 13.04 1 хв  13.05 5 г  24 хв 
Вигода 13.12 1 хв  13.13 5 г  32 хв 
Жовтнева 13.19 1 хв  13.20 5 г  39 хв 
Дачна 13.28 1 хв  13.29 5 г  48 хв 
Усатове 13.39 1 хв  13.40 5 г  59 хв 
Новодеповська 13.45 1 хв  13.46 6 г  5 хв 
Одеса-Застава-1 13.49 1 хв  13.50 6 г  9 хв 
Дальницький 13.52 1 хв  13.53 6 г  12 хв 
Одеса-Поїзна 13.57 1 хв  13.58 6 г  17 хв 
Одеса-Мала 14.01 1 хв  14.02 6 г  21 хв 
Одеса-Головна 14.08 6 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6255 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930