У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6255 Вапнярка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Одеса номер 6255 відправляється зі станції Вапнярка о 07.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 14.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6255 Вапнярка - Одеса пролягає по таким станціям як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Миколаївка, Мардарівка, Торосове, Надія, Кузьменкове, Вигода, Одеса-Застава-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 07.40
Княжеве 07.56 1 хв  07.57 16 хв 
Заболотне 08.02 1 хв  08.03 22 хв 
Крижопіль 08.10 1 хв  08.11 30 хв 
Крикливиці 08.17 1 хв  08.18 37 хв 
Рудниця 08.25 1 хв  08.26 45 хв 
Попелюхи 08.33 1 хв  08.34 53 хв 
Гонорівка 08.41 1 хв  08.42 1 г  1 хв 
Періжня 08.45 1 хв  08.46 1 г  5 хв 
Кодима 08.52 1 хв  08.53 1 г  12 хв 
Лисогірка 08.57 1 хв  08.58 1 г  17 хв 
Олександрівка 09.07 1 хв  09.08 1 г  27 хв 
Абамеликове 09.11 1 хв  09.12 1 г  31 хв 
Слободзея 09.18 1 хв  09.19 1 г  38 хв 
Слобідка 09.26 1 хв  09.27 1 г  46 хв 
Прогрес 09.34 1 хв  09.35 1 г  54 хв 
Дібровка 09.38 1 хв  09.39 1 г  58 хв 
Шкільна 09.43 1 хв  09.44 2 г  3 хв 
Борщі 09.50 1 хв  09.51 2 г  10 хв 
Побережжя 10.03 1 хв  10.04 2 г  23 хв 
Миколаївка 10.09 1 хв  10.10 2 г  29 хв 
Подільськ-Північний 10.13 1 хв  10.14 2 г  33 хв 
Подільськ-Жм. 10.18 1 хв  10.19 2 г  38 хв 
Чубівка 10.31 1 хв  10.32 2 г  51 хв 
Петрівка 10.41 1 хв  10.42 3 г  1 хв 
Мардарівка 10.50 1 хв  10.51 3 г  10 хв 
Перше Травня 10.56 1 хв  10.57 3 г  16 хв 
Перехрестове 11.04 1 хв  11.05 3 г  24 хв 
Затишшя 11.15 1 хв  11.16 3 г  35 хв 
Перемога 11.21 1 хв  11.22 3 г  41 хв 
Торосове 11.29 1 хв  11.30 3 г  49 хв 
Іванівка 11.37 9 хв  11.46 3 г  57 хв 
Веселий Кут 11.55 1 хв  11.56 4 г  15 хв 
Дмитрове 12.04 1 хв  12.05 4 г  24 хв 
Мигаєве 12.11 1 хв  12.12 4 г  31 хв 
Надія 12.17 1 хв  12.18 4 г  37 хв 
Роздільна Сортувальна 12.24 1 хв  12.25 4 г  44 хв 
Роздільна-1 12.30 1 хв  12.31 4 г  50 хв 
Кам'янка 12.38 1 хв  12.39 4 г  58 хв 
Буценівка 12.45 1 хв  12.46 5 г  5 хв 
Кузьменкове 12.49 1 хв  12.50 5 г  9 хв 
Єреміївка 12.54 1 хв  12.55 5 г  14 хв 
Новоселівка 13.00 1 хв  13.01 5 г  20 хв 
Карпове 13.06 9 хв  13.15 5 г  26 хв 
Ленселище 13.20 1 хв  13.21 5 г  40 хв 
Вигода 13.28 1 хв  13.29 5 г  48 хв 
Жовтнева 13.35 1 хв  13.36 5 г  55 хв 
Дачна 13.44 1 хв  13.45 6 г  4 хв 
Усатове 13.55 1 хв  13.56 6 г  15 хв 
Новодеповська 14.01 1 хв  14.02 6 г  21 хв 
Одеса-Застава-1 14.05 1 хв  14.06 6 г  25 хв 
Дальницький 14.08 1 хв  14.09 6 г  28 хв 
Одеса-Поїзна 14.13 1 хв  14.14 6 г  33 хв 
Одеса-Мала 14.17 1 хв  14.18 6 г  37 хв 
Одеса-Головна 14.24 6 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6255 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930