У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6255 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 07.18 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 13.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Миколаївка, Мардарівка, Торосове, Надія, Кузьменкове, Вигода, Одеса-Застава-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 07.18
Княжеве 07.26 1 хв  07.27 8 хв 
Заболотне 07.32 1 хв  07.33 14 хв 
Крижопіль 07.40 1 хв  07.41 22 хв 
Крикливиці 07.47 1 хв  07.48 29 хв 
Рудниця 07.54 1 хв  07.55 36 хв 
Попелюхи 08.03 1 хв  08.04 45 хв 
Гонорівка 08.11 1 хв  08.12 53 хв 
Періжня 08.15 1 хв  08.16 57 хв 
Кодима 08.23 1 хв  08.24 1 г  5 хв 
Лисогірка 08.27 1 хв  08.28 1 г  9 хв 
Олександрівка 08.37 1 хв  08.38 1 г  19 хв 
Абамеликове 08.41 1 хв  08.42 1 г  23 хв 
Слободзея 08.47 1 хв  08.48 1 г  29 хв 
Слобідка 08.56 1 хв  08.57 1 г  38 хв 
Прогрес 09.02 1 хв  09.03 1 г  44 хв 
Дібровка 09.06 1 хв  09.07 1 г  48 хв 
Шкільна 09.11 1 хв  09.12 1 г  53 хв 
Борщі 09.13 15 хв  09.28 1 г  55 хв 
Побережжя 09.37 1 хв  09.38 2 г  19 хв 
Миколаївка 09.41 1 хв  09.42 2 г  23 хв 
Подільськ-Північний 09.45 1 хв  09.46 2 г  27 хв 
Подільськ-Жм. 09.49 8 хв  09.57 2 г  31 хв 
Чубівка 10.09 2 хв  10.11 2 г  51 хв 
Петрівка 10.18 1 хв  10.19 3 г 
Мардарівка 10.27 2 хв  10.29 3 г  9 хв 
Перше Травня 10.34 1 хв  10.35 3 г  16 хв 
Перехрестове 10.42 1 хв  10.43 3 г  24 хв 
Затишшя 10.54 1 хв  10.55 3 г  36 хв 
Перемога 11.00 1 хв  11.01 3 г  42 хв 
Торосове 11.08 1 хв  11.09 3 г  50 хв 
Іванівка 11.15 1 хв  11.16 3 г  57 хв 
Веселий Кут 11.24 1 хв  11.25 4 г  6 хв 
Дмитрове 11.32 1 хв  11.33 4 г  14 хв 
Мигаєве 11.38 1 хв  11.39 4 г  20 хв 
Надія 11.43 1 хв  11.44 4 г  25 хв 
Роздільна Сортувальна 11.51 1 хв  11.52 4 г  33 хв 
Роздільна-1 11.58 2 хв  12.00 4 г  40 хв 
Кам'янка 12.06 1 хв  12.07 4 г  48 хв 
Буценівка 12.13 1 хв  12.14 4 г  55 хв 
Кузьменкове 12.17 1 хв  12.18 4 г  59 хв 
Єреміївка 12.23 1 хв  12.24 5 г  5 хв 
Новоселівка 12.30 1 хв  12.31 5 г  12 хв 
Карпове 12.35 1 хв  12.36 5 г  17 хв 
Ленселище 12.41 1 хв  12.42 5 г  23 хв 
Вигода 12.50 1 хв  12.51 5 г  32 хв 
Жовтнева 12.59 1 хв  13.00 5 г  41 хв 
Дачна 13.05 1 хв  13.06 5 г  47 хв 
Усатове 13.12 1 хв  13.13 5 г  54 хв 
Новодеповська 13.17 1 хв  13.18 5 г  59 хв 
Одеса-Застава-1 13.20 1 хв  13.21 6 г  2 хв 
Дальницький 13.23 1 хв  13.24 6 г  5 хв 
Одеса-Поїзна 13.29 2 хв  13.31 6 г  11 хв 
Одеса-Мала 13.34 2 хв  13.36 6 г  16 хв 
Одеса-Головна 13.42 6 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6255 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930