У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Вапнярка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Одеса номер 6251 відправляється зі станції Вапнярка о 00.21 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6251 Вапнярка - Одеса пролягає по таким станціям як Попелюхи, Слобідка, Подільськ-Північний, Перехрестове, Іванівка, Мигаєве, Роздільна-1, Карпове, Жовтнева, Новодеповська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 15.11.2022 переводяться за розрядом на вимогу наступні платформи: Жовтнева, Перемога, Шкільна, Дібровка, Прогрес, Слобідзея, Періжня, Гонорівка, Криклівці, Заболотне, Княжеве

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 00.21
Крижопіль 00.39 1 хв  00.40 18 хв 
Рудниця 00.54 1 хв  00.55 33 хв 
Попелюхи 01.01 1 хв  01.02 40 хв 
Кодима 01.18 1 хв  01.19 57 хв 
Абамеликове 01.34 1 хв  01.35 1 г  13 хв 
Слобідка 01.48 1 хв  01.49 1 г  27 хв 
Борщі 02.05 1 хв  02.06 1 г  44 хв 
Побережжя 02.16 1 хв  02.17 1 г  55 хв 
Подільськ-Північний 02.22 1 хв  02.23 2 г  1 хв 
Подільськ-Жм. 02.26 1 хв  02.27 2 г  5 хв 
Чубівка 02.40 1 хв  02.41 2 г  19 хв 
Перехрестове 03.13 1 хв  03.14 2 г  52 хв 
Затишшя 03.24 1 хв  03.25 3 г  3 хв 
Торосове 03.36 1 хв  03.37 3 г  15 хв 
Іванівка 03.45 1 хв  03.46 3 г  24 хв 
Веселий Кут 03.58 1 хв  03.59 3 г  37 хв 
Дмитрове 04.05 1 хв  04.06 3 г  44 хв 
Мигаєве 04.13 1 хв  04.14 3 г  52 хв 
Надія 04.19 1 хв  04.20 3 г  58 хв 
Роздільна Сортувальна 04.26 1 хв  04.27 4 г  5 хв 
Роздільна-1 04.32 1 хв  04.33 4 г  11 хв 
Єреміївка 04.55 1 хв  04.56 4 г  34 хв 
Новоселівка 05.01 1 хв  05.02 4 г  40 хв 
Карпове 05.08 1 хв  05.09 4 г  47 хв 
Ленселище 05.13 1 хв  05.14 4 г  52 хв 
Вигода 05.20 2 хв  05.22 4 г  59 хв 
Жовтнева 05.27 1 хв  05.28 5 г  6 хв 
Дачна 05.33 1 хв  05.34 5 г  12 хв 
Усатове 05.41 1 хв  05.42 5 г  20 хв 
Новодеповська 05.47 1 хв  05.48 5 г  26 хв 
Одеса-Застава-1 05.50 1 хв  05.51 5 г  29 хв 
Одеса-Поїзна 05.57 1 хв  05.58 5 г  36 хв 
Одеса-Мала 06.01 1 хв  06.02 5 г  40 хв 
Одеса-Головна 06.07 5 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6251 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031