У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 00.31 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Попелюхи, Слобідка, Подільськ-Північний, Мардарівка, Торосове, Дмитрове, Роздільна-1, Карпове, Дачна, Одеса-Застава-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 00.31
Крижопіль 00.47 1 хв  00.48 16 хв 
Рудниця 00.59 1 хв  01.00 28 хв 
Попелюхи 01.07 1 хв  01.08 36 хв 
Кодима 01.21 1 хв  01.22 50 хв 
Абамеликове 01.33 1 хв  01.34 1 г  2 хв 
Слобідка 01.47 2 хв  01.49 1 г  16 хв 
Борщі 02.01 1 хв  02.02 1 г  30 хв 
Побережжя 02.08 1 хв  02.09 1 г  37 хв 
Подільськ-Північний 02.14 1 хв  02.15 1 г  43 хв 
Подільськ-Жм. 02.18 1 хв  02.19 1 г  47 хв 
Чубівка 02.30 1 хв  02.31 1 г  59 хв 
Мардарівка 02.45 1 хв  02.46 2 г  14 хв 
Перехрестове 02.57 1 хв  02.58 2 г  26 хв 
Затишшя 03.09 1 хв  03.10 2 г  38 хв 
Торосове 03.21 1 хв  03.22 2 г  50 хв 
Іванівка 03.29 1 хв  03.30 2 г  58 хв 
Веселий Кут 03.39 1 хв  03.40 3 г  8 хв 
Дмитрове 03.41 1 хв  03.42 3 г  10 хв 
Мигаєве 03.48 1 хв  03.49 3 г  17 хв 
Роздільна Сортувальна 03.58 1 хв  03.59 3 г  27 хв 
Роздільна-1 04.04 2 хв  04.06 3 г  33 хв 
Єреміївка 04.22 1 хв  04.23 3 г  51 хв 
Новоселівка 04.27 1 хв  04.28 3 г  56 хв 
Карпове 04.32 1 хв  04.33 4 г  1 хв 
Вигода 04.41 1 хв  04.42 4 г  10 хв 
Жовтнева 04.47 1 хв  04.48 4 г  16 хв 
Дачна 04.53 1 хв  04.54 4 г  22 хв 
Усатове 05.00 1 хв  05.01 4 г  29 хв 
Новодеповська 05.05 1 хв  05.06 4 г  34 хв 
Одеса-Застава-1 05.08 1 хв  05.09 4 г  37 хв 
Одеса-Поїзна 05.14 1 хв  05.15 4 г  43 хв 
Одеса-Мала 05.18 1 хв  05.19 4 г  47 хв 
Одеса-Головна 05.24 4 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6251 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031