У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 00.31 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Попелюхи, Слобідка, Подільськ-Північний, Мардарівка, Торосове, Дмитрове, Роздільна-1, Карпове, Дачна, Одеса-Застава-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 00.31
Крижопіль 00.47 1 хв  00.48 16 хв 
Рудниця 00.59 1 хв  01.00 28 хв 
Попелюхи 01.07 1 хв  01.08 36 хв 
Кодима 01.21 1 хв  01.22 50 хв 
Абамеликове 01.33 1 хв  01.34 1 г  2 хв 
Слобідка 01.47 2 хв  01.49 1 г  16 хв 
Борщі 02.01 1 хв  02.02 1 г  30 хв 
Побережжя 02.08 1 хв  02.09 1 г  37 хв 
Подільськ-Північний 02.14 1 хв  02.15 1 г  43 хв 
Подільськ-Жм. 02.18 1 хв  02.19 1 г  47 хв 
Чубівка 02.30 1 хв  02.31 1 г  59 хв 
Мардарівка 02.45 1 хв  02.46 2 г  14 хв 
Перехрестове 02.57 1 хв  02.58 2 г  26 хв 
Затишшя 03.09 1 хв  03.10 2 г  38 хв 
Торосове 03.21 1 хв  03.22 2 г  50 хв 
Іванівка 03.29 1 хв  03.30 2 г  58 хв 
Веселий Кут 03.39 1 хв  03.40 3 г  8 хв 
Дмитрове 03.41 1 хв  03.42 3 г  10 хв 
Мигаєве 03.48 1 хв  03.49 3 г  17 хв 
Роздільна Сортувальна 03.58 1 хв  03.59 3 г  27 хв 
Роздільна-1 04.04 2 хв  04.06 3 г  33 хв 
Єреміївка 04.22 1 хв  04.23 3 г  51 хв 
Новоселівка 04.27 1 хв  04.28 3 г  56 хв 
Карпове 04.32 1 хв  04.33 4 г  1 хв 
Вигода 04.41 1 хв  04.42 4 г  10 хв 
Жовтнева 04.47 1 хв  04.48 4 г  16 хв 
Дачна 04.53 1 хв  04.54 4 г  22 хв 
Усатове 05.00 1 хв  05.01 4 г  29 хв 
Новодеповська 05.05 1 хв  05.06 4 г  34 хв 
Одеса-Застава-1 05.08 1 хв  05.09 4 г  37 хв 
Одеса-Поїзна 05.14 1 хв  05.15 4 г  43 хв 
Одеса-Мала 05.18 1 хв  05.19 4 г  47 хв 
Одеса-Головна 05.24 4 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6251 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31