У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 00.31 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Попелюхи, Слобідка, Подільськ-Північний, Мардарівка, Торосове, Дмитрове, Роздільна Сортувальна, Новоселівка, Жовтнева, Новодеповська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 00.31
Крижопіль 00.47 1 хв  00.48 16 хв 
Рудниця 00.59 1 хв  01.00 28 хв 
Попелюхи 01.07 1 хв  01.08 36 хв 
Кодима 01.21 1 хв  01.22 50 хв 
Абамеликове 01.33 1 хв  01.34 1 г  2 хв 
Слобідка 01.47 2 хв  01.49 1 г  16 хв 
Борщі 02.01 1 хв  02.02 1 г  30 хв 
Побережжя 02.08 1 хв  02.09 1 г  37 хв 
Подільськ-Північний 02.14 1 хв  02.15 1 г  43 хв 
Подільськ-Жм. 02.18 1 хв  02.19 1 г  47 хв 
Чубівка 02.30 1 хв  02.31 1 г  59 хв 
Мардарівка 02.45 1 хв  02.46 2 г  14 хв 
Перехрестове 02.57 1 хв  02.58 2 г  26 хв 
Затишшя 03.09 1 хв  03.10 2 г  38 хв 
Торосове 03.21 1 хв  03.22 2 г  50 хв 
Іванівка 03.29 1 хв  03.30 2 г  58 хв 
Веселий Кут 03.39 1 хв  03.40 3 г  8 хв 
Дмитрове 03.46 1 хв  03.47 3 г  15 хв 
Мигаєве 03.53 1 хв  03.54 3 г  22 хв 
Надія 03.58 1 хв  03.59 3 г  27 хв 
Роздільна Сортувальна 04.05 1 хв  04.06 3 г  34 хв 
Роздільна-1 04.11 1 хв  04.12 3 г  40 хв 
Єреміївка 04.29 1 хв  04.30 3 г  58 хв 
Новоселівка 04.34 1 хв  04.35 4 г  3 хв 
Карпове 04.39 1 хв  04.40 4 г  8 хв 
Вигода 04.48 1 хв  04.49 4 г  17 хв 
Жовтнева 04.54 1 хв  04.55 4 г  23 хв 
Дачна 05.00 1 хв  05.01 4 г  29 хв 
Усатове 05.07 1 хв  05.08 4 г  36 хв 
Новодеповська 05.12 1 хв  05.13 4 г  41 хв 
Одеса-Застава-1 05.15 1 хв  05.16 4 г  44 хв 
Одеса-Поїзна 05.21 1 хв  05.22 4 г  50 хв 
Одеса-Мала 05.25 1 хв  05.26 4 г  54 хв 
Одеса-Головна 05.31 5 г 

У розкладі поїзда 6251 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930