У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дібровка - Перемога
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дібровка - Перемога:

Поточний розклад електричок Дібровка - Перемога включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 18 хв зі станції Дібровка і прибуває на станцію Перемога о 05 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 53 хв. Між станціями Дібровка і Перемога цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Шкільна(09.11), Мардарівка(10.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дібровка - Перемога, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дібровка Перемога ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дібровка - Перемога можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Вапнярка Одеса 04.18
Дібровка
05.51
Перемога
1 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 09.07
Дібровка
11.00
Перемога
1 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 18.39
Дібровка
20.14
Перемога
1 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дібровка -Перемога можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дібровка — Перемога

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Перемога — Дібровка