У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дібровка - Затишшя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дібровка - Затишшя:

Поточний розклад електричок Дібровка - Затишшя включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 18 хв зі станції Дібровка і прибуває на станцію Затишшя о 05 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Дібровка і Затишшя цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Шкільна(09.11), Мардарівка(10.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дібровка - Затишшя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дібровка Затишшя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дібровка - Затишшя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Вапнярка Одеса 04.18
Дібровка
05.45
Затишшя
1 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 09.07
Дібровка
10.54
Затишшя
1 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 18.39
Дібровка
20.08
Затишшя
1 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дібровка -Затишшя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дібровка — Затишшя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Затишшя — Дібровка