У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діївка - Кривий Ріг-Сортувальний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діївка - Кривий Ріг-Сортувальний:

Поточний розклад електричок Діївка - Кривий Ріг-Сортувальний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 07 хв зі станції Діївка і прибуває на станцію Кривий Ріг-Сортувальний о 10 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6027 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний, в цьому випадку поїздка займе 3 г 34 хв. Між станціями Діївка і Кривий Ріг-Сортувальний цей електропоїзд проїжджає 32 зупинок. Серед них 178 Км(13.18), 160 Км(13.46), Верхньодніпровськ(14.21), Адамівське(15.00), Потоцьке(15.55), Пичугине(16.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діївка - Кривий Ріг-Сортувальний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діївка Кривий Ріг-Сортувальний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діївка - Кривий Ріг-Сортувальний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6011 Дніпро Кривий Ріг 07.07
Діївка
10.32
Кривий Ріг-Сортувальний
3 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 13.14
Діївка
16.48
Кривий Ріг-Сортувальний
3 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діївка -Кривий Ріг-Сортувальний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Діївка — Кривий Ріг-Сортувальний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кривий Ріг-Сортувальний — Діївка