У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг-Сортувальний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Ріг-Сортувальний:

Актуальний розклад електричок по станції Кривий Ріг-Сортувальний містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кривий Ріг-Сортувальний з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 10 хв до пункту призначення Кривий Ріг-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти 91 Км, 86 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кривий Ріг-Сортувальний відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кривий Ріг-Сортувальний - Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Головний - Кривий Ріг-Сортувальний, Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Ріг-Сортувальний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6832 Кривий Ріг Кривий Ріг 07.50 Курсує щоденно - переглянути
6831 Кривий Ріг Кривий Ріг 08.20 Курсує щоденно - переглянути
6011 Дніпро Кривий Ріг 10.37 1 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
6022 Кривий Ріг Дніпро 11.12 2 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6027* Дніпро Кривий Ріг 16.40 1 хв  16.41 Курсує щоденно - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 17.46 2 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
6834 Кривий Ріг Кривий Ріг 18.50 Курсує щоденно - переглянути
6833 Кривий Ріг Кривий Ріг 19.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Ріг-Сортувальний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривий Ріг-Сортувальний

У населеному пункті Кривий Ріг є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Кривий Ріг