У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діївка - Полівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діївка - Полівський:

Поточний розклад електричок Діївка - Полівський включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 07 хв зі станції Діївка і прибуває на станцію Полівський о 08 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6027 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 38 хв. Між станціями Діївка і Полівський цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них 178 Км(13.18), 160 Км(13.46), Верхньодніпровськ(14.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діївка - Полівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діївка Полівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діївка - Полівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6011 Дніпро Кривий Ріг 07.07
Діївка
08.43
Полівський
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 13.14
Діївка
14.52
Полівський
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діївка -Полівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Діївка — Полівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полівський — Діївка