У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Ерастівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - Ерастівка:

Поточний розклад електричок Дніпро - Ерастівка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 51 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію Ерастівка о 17 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 55 хв. Між станціями Дніпро і Ерастівка цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Горяїнове(08.56), Сухачівка(09.38), Запоріжжя-Кам'янське(09.59), Верхньодніпровськ(10.56), 114 Км(11.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - Ерастівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро Ерастівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - Ерастівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -Ерастівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Ерастівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ерастівка — Дніпро