У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Іскра
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - Іскра:

Поточний розклад електричок Дніпро - Іскра включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 16 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію Іскра о 19 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6124-6123 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 51 хв. Між станціями Дніпро і Іскра цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Нижньодніпровськ(16.27), Ігрень(16.46), 230 Км(17.20), 1045 Км(17.55), Новогупалівка(18.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - Іскра, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро Іскра ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - Іскра можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 16.16
Дніпро-Головний
19.07
Іскра
2 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -Іскра можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .