У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6124-6123 Дніпро — Запоріжжя Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дніпро - Запоріжжя номер 6124-6123 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 13.54 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 17.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6124-6123 Дніпро - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, 219 Км, Хорошеве, Синельникове-2, 1045 Км, 1061 Км, 1074 Км, Запоріжжя Вантажне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 13.54
Нижньодніпровськ 14.04 1 хв  14.05 10 хв 
196 Км 14.08 1 хв  14.09 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 14.13 1 хв  14.14 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 14.16 1 хв  14.17 22 хв 
Ксеніївка 14.20 1 хв  14.21 26 хв 
Ігрень 14.23 1 хв  14.24 29 хв 
212 Км 14.31 1 хв  14.32 37 хв 
Іларіонове 14.38 1 хв  14.39 44 хв 
219 Км 14.43 1 хв  14.44 49 хв 
222 Км 14.48 1 хв  14.49 54 хв 
225 Км 14.53 1 хв  14.54 59 хв 
Хорошеве 14.57 1 хв  14.58 1 г  3 хв 
230 Км 15.02 2 хв  15.04 1 г  8 хв 
235 Км 15.09 1 хв  15.10 1 г  15 хв 
Синельникове-2 15.13 1 хв  15.14 1 г  19 хв 
Синельникове-1 15.21 1 хв  15.22 1 г  27 хв 
Івківка 15.33 1 хв  15.34 1 г  39 хв 
1045 Км 15.39 1 хв  15.40 1 г  45 хв 
1049 Км 15.44 1 хв  15.45 1 г  50 хв 
Славгород-Південний 15.51 1 хв  15.52 1 г  57 хв 
1061 Км 15.59 1 хв  16.00 2 г  5 хв 
1063 Км 16.03 1 хв  16.04 2 г  9 хв 
Новогупалівка 16.09 1 хв  16.10 2 г  15 хв 
1074 Км 16.17 1 хв  16.18 2 г  23 хв 
Вільнянськ 16.25 1 хв  16.26 2 г  31 хв 
Янцеве 16.36 1 хв  16.37 2 г  42 хв 
Запоріжжя Вантажне 16.48 1 хв  16.49 2 г  54 хв 
Іскра 16.53 1 хв  16.54 2 г  59 хв 
Мотор 16.56 1 хв  16.57 3 г  2 хв 
Запоріжжя-1 17.05 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6124-6123 Дніпро-Головний — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930