У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6124-6123 Дніпро — Запоріжжя Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дніпро - Запоріжжя номер 6124-6123 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.16 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 19.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6124-6123 Дніпро - Запоріжжя пролягає по таким станціям як 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Ігрень, 222 Км, Хорошеве, 235 Км, Синельникове-1, 1045 Км, Славгород-Південний, 1063 Км, 1074 Км, Янцеве, Іскра.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.16
Нижньодніпровськ 16.27 1 хв  16.28 11 хв 
196 Км 16.31 1 хв  16.32 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.36 1 хв  16.37 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.39 1 хв  16.40 23 хв 
Ксеніївка 16.43 1 хв  16.44 27 хв 
Ігрень 16.46 1 хв  16.47 30 хв 
Іларіонове 17.00 1 хв  17.01 44 хв 
222 Км 17.08 1 хв  17.09 52 хв 
225 Км 17.12 1 хв  17.13 56 хв 
Хорошеве 17.16 1 хв  17.17 1 г 
230 Км 17.20 2 хв  17.22 1 г  4 хв 
235 Км 17.25 1 хв  17.26 1 г  9 хв 
Синельникове-2 17.29 1 хв  17.30 1 г  13 хв 
Синельникове-1 17.37 2 хв  17.39 1 г  21 хв 
Івківка 17.50 1 хв  17.51 1 г  34 хв 
1045 Км 17.55 1 хв  17.56 1 г  39 хв 
1049 Км 18.00 1 хв  18.01 1 г  44 хв 
Славгород-Південний 18.07 1 хв  18.08 1 г  51 хв 
1061 Км 18.15 1 хв  18.16 1 г  59 хв 
1063 Км 18.20 1 хв  18.21 2 г  4 хв 
Новогупалівка 18.25 1 хв  18.26 2 г  9 хв 
1074 Км 18.32 1 хв  18.33 2 г  16 хв 
Вільнянськ 18.40 2 хв  18.42 2 г  24 хв 
Янцеве 18.51 1 хв  18.52 2 г  35 хв 
Запоріжжя Вантажне 19.02 1 хв  19.03 2 г  46 хв 
Іскра 19.07 1 хв  19.08 2 г  51 хв 
Мотор 19.10 1 хв  19.11 2 г  54 хв 
Запоріжжя-1 19.18 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6124-6123 Дніпро-Головний — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28