У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Запоріжжя
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дніпробуд - Запоріжжя:

Розклад поїздів і електричок Дніпробуд - Запоріжжя на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Дніпробуд вранці о 06 г 42 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 35 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дніпробуд о 15 г 55 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дніпробуд до пункту прибуття Запоріжжя становить 0 г 39 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 34 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 53 хв.
Деякі поїзди від станції Дніпробуд до станції Запоріжжя курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дніпробуд - Запоріжжя проїжджають через такі станції і населені пункти як: 166 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дніпробуд - Запоріжжя, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дніпробуд -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя — Дніпробуд

За маршрутом Дніпробуд - Запоріжжя курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дніпробуд - Запоріжжя Показати тільки електрички сполученням Дніпробуд - Запоріжжя