У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-2
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Запоріжжя-2:

Розклад поїздів і електричок по станції Запоріжжя-2 на сьогоднішній день включає в себе 1 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 21, 4 з них проходять і 18 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 04 г 45 хв у напрямку до станції Сиваш, а останній прибуває в 20 г 58 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 11 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Запоріжжя-2 курсують не кожен день.
Запоріжжя-2 - не єдиний вокзал в населеному пункті Запоріжжя, тут також є вокзали:
Запоріжжя-1, Запоріжжя Вантажне, Запоріжжя Ліве.
Розклад поїздів і електричок по станції Запоріжжя-2, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Запоріжжя-2 можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Запоріжжя-2