У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя-2:

Актуальний розклад електричок по станції Запоріжжя-2 містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Запоріжжя-2 з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Запоріжжя Ліве, Лозова, Нікополь. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 20 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Запоріжжя-1, 6 Км, Ім. Анатолія Алімова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Запоріжжя-2 відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Запоріжжя-2, Запоріжжя-2 - Нікополь, Канцерівка - Запоріжжя-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Запоріжжя-2