У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд-2 - Ім. Анатолія Алімова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпробуд-2 - Ім. Анатолія Алімова:

Поточний розклад електричок Дніпробуд-2 - Ім. Анатолія Алімова включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 42 хв зі станції Дніпробуд-2 і прибуває на станцію Ім. Анатолія Алімова о 07 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6492 сполученням Нікополь - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Дніпробуд-2 і Ім. Анатолія Алімова цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них 166 Км(08.04), 174 Км(08.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпробуд-2 - Ім. Анатолія Алімова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпробуд-2 Ім. Анатолія Алімова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпробуд-2 - Ім. Анатолія Алімова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6508-6507 Канцерівка Мелітополь 06.42
Дніпробуд-2
07.07
Ім. Анатолія Алімова
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6492 Нікополь Запоріжжя 07.59
Дніпробуд-2
08.27
Ім. Анатолія Алімова
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпробуд-2 -Ім. Анатолія Алімова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд-2 — Ім. Анатолія Алімова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Анатолія Алімова — Дніпробуд-2