У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добрівляни - Дорожів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добрівляни - Дорожів:

Поточний розклад електричок Добрівляни - Дорожів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 05 хв зі станції Добрівляни і прибуває на станцію Дорожів о 19 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6135 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Добрівляни і Дорожів цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добрівляни - Дорожів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добрівляни Дорожів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добрівляни - Дорожів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 06.37
Добрівляни
06.47
Дорожів
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 19.05
Добрівляни
19.15
Дорожів
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добрівляни -Дорожів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добрівляни — Дорожів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дорожів — Добрівляни