У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добросілля - Берегове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добросілля - Берегове:

Поточний розклад електричок Добросілля - Берегове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 01 хв зі станції Добросілля і прибуває на станцію Берегове о 17 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6577 сполученням Королеве - Батьово, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Добросілля і Берегове цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добросілля - Берегове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добросілля Берегове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добросілля - Берегове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6577 Королеве Батьово 07.19
Добросілля
07.44
Берегове
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6585 Королеве Батьово 17.01
Добросілля
17.23
Берегове
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добросілля -Берегове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добросілля — Берегове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Берегове — Добросілля