У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добросілля - Чорна Гора
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добросілля - Чорна Гора:

Поточний розклад електричок Добросілля - Чорна Гора включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 39 хв зі станції Добросілля і прибуває на станцію Чорна Гора о 12 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6582-6581 сполученням Батьово - Королеве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Добросілля і Чорна Гора цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Четове(19.59), Фанчиково(20.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добросілля - Чорна Гора, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добросілля Чорна Гора ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добросілля - Чорна Гора можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6578 Батьово Королеве 11.39
Добросілля
12.26
Чорна Гора
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 19.50
Добросілля
20.51
Чорна Гора
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добросілля -Чорна Гора можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добросілля — Чорна Гора

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чорна Гора — Добросілля