У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорна Гора
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорна Гора:

Актуальний розклад електричок по станції Чорна Гора містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чорна Гора з такими станціями і населеними пунктами як Батьово, Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 55 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Королеве, Виноградів-Закарпатський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чорна Гора відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чоп - Королеве, Дяково - Солотвино-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорна Гора відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6577 Королеве Батьово 03.32 1 хв  03.33 Курсує щоденно - переглянути
6574 Дяково Солотвино 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6578 Чоп Королеве 12.13 1 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
6581 Королеве Батьово 15.26 1 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 21.54 1 хв  21.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чорна Гора можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чорна Гора