У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добросілля - Нове Село
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добросілля - Нове Село:

Поточний розклад електричок Добросілля - Нове Село включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 39 хв зі станції Добросілля і прибуває на станцію Нове Село о 11 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6582-6581 сполученням Батьово - Королеве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Добросілля і Нове Село цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добросілля - Нове Село, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добросілля Нове Село ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добросілля - Нове Село можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6578 Батьово Королеве 11.39
Добросілля
11.56
Нове Село
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 19.50
Добросілля
20.16
Нове Село
26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добросілля -Нове Село можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добросілля — Нове Село

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нове Село — Добросілля