У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добросілля - Вилок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добросілля - Вилок:

Поточний розклад електричок Добросілля - Вилок включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 39 хв зі станції Добросілля і прибуває на станцію Вилок о 11 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6582-6581 сполученням Батьово - Королеве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Добросілля і Вилок цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добросілля - Вилок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добросілля Вилок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добросілля - Вилок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6578 Батьово Королеве 11.39
Добросілля
11.50
Вилок
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 19.50
Добросілля
20.07
Вилок
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добросілля -Вилок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добросілля — Вилок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вилок — Добросілля