У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добротів - Товмачик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добротів - Товмачик:

Поточний розклад електричок Добротів - Товмачик включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 57 хв зі станції Добротів і прибуває на станцію Товмачик о 18 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Ворохта - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Добротів і Товмачик цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добротів - Товмачик, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добротів Товмачик ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добротів - Товмачик можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6442 Ворохта Коломия 17.57
Добротів
18.33
Товмачик
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добротів -Товмачик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добротів — Товмачик

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Товмачик — Добротів