У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добротвір - Гірняк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добротвір - Гірняк:

Поточний розклад електричок Добротвір - Гірняк включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 26 хв зі станції Добротвір і прибуває на станцію Гірняк о 22 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6056 сполученням Львів - Сокаль, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Добротвір і Гірняк цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добротвір - Гірняк, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добротвір Гірняк ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добротвір - Гірняк можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6056 Львів Сокаль 22.26
Добротвір
22.56
Гірняк
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добротвір -Гірняк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добротвір — Гірняк

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гірняк — Добротвір