У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долина - Свіча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Долина - Свіча:

Поточний розклад електричок Долина - Свіча включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 00 хв зі станції Долина і прибуває на станцію Свіча о 23 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6425 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Долина і Свіча цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Долина - Свіча, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Долина Свіча ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Долина - Свіча можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6425 Івано-Франківськ Стрий 23.00
Долина
23.14
Свіча
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Долина -Свіча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долина — Свіча

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свіча — Долина