У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долина - Ценжів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Долина - Ценжів:

Поточний розклад електричок Долина - Ценжів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 42 хв зі станції Долина і прибуває на станцію Ценжів о 06 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 43 хв. Між станціями Долина і Ценжів цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Рахиня(04.50), Брошнів(05.22), Боднарів(06.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Долина - Ценжів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Долина Ценжів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Долина - Ценжів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 04.42
Долина
06.25
Ценжів
1 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Долина -Ценжів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долина — Ценжів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ценжів — Долина