У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ценжів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ценжів:

Актуальний розклад електричок по станції Ценжів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ценжів з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Стрий. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 17 хв до пункту призначення Стрий. Найближчі станції та зупинні пункти Майдан, Павлівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ценжів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ценжів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 06.24 2 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
6423 Івано-Франківськ Стрий 09.32 9 хв  09.41 Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 21.11 6 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ценжів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ценжів