У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долина - Яворів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Долина - Яворів:

Поточний розклад електричок Долина - Яворів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 00 хв зі станції Долина і прибуває на станцію Яворів о 23 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6425 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Долина і Яворів цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Долина - Яворів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Долина Яворів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Долина - Яворів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6425 Івано-Франківськ Стрий 23.00
Долина
23.08
Яворів
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Долина -Яворів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долина — Яворів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яворів — Долина