У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Помічна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Долинська - Помічна:

Поточний розклад електричок Долинська - Помічна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 08 хв зі станції Долинська і прибуває на станцію Помічна о 22 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6041 сполученням Долинська - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 4 г 50 хв. Між станціями Долинська і Помічна цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Тимкове(07.27), 124 Км(08.19), Седнівка(08.54), Осикувата(10.39), Висоцьке(11.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Долинська - Помічна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Долинська Помічна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Долинська - Помічна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6041 Долинська Помічна 07.10
Долинська
12.00
Помічна
4 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути
6043-6044 Знам'янка Помічна 18.08
Долинська
22.40
Помічна
4 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Долинська -Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Помічна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Помічна — Долинська