У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6041-6042 Долинська — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Долинська - Помічна номер 6041-6042 відправляється зі станції Долинська о 07.10 і прибуває на станцію Помічна о 11.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6041-6042 Долинська - Помічна пролягає по таким станціям як Тимкове, Пост 127 Км, 124 Км, Червоне Озеро, Седнівка, Бобринець, Осикувата, Кропивницька, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 07.10
Тимкове 07.27 38 хв  08.05 17 хв 
Пост 127 Км 08.11 1 хв  08.12 1 г  1 хв 
124 Км 08.18 1 хв  08.19 1 г  8 хв 
Червоне Озеро 08.26 2 хв  08.28 1 г  16 хв 
Седнівка 08.50 2 хв  08.52 1 г  40 хв 
Бобринець 10.00 2 хв  10.02 2 г  50 хв 
Осикувата 10.41 2 хв  10.43 3 г  31 хв 
Кропивницька 11.25 2 хв  11.27 4 г  15 хв 
Висоцьке 11.40 2 хв  11.42 4 г  30 хв 
Помічна 11.55 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6041-6042 Долинська — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031