У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6041 Долинська — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6041 сполученням Долинська - Помічна відправляється зі станції Долинська о 07.10 і прибуває на станцію Помічна о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тимкове, Пост 127 Км, 124 Км, Червоне Озеро, Седнівка, Бобринець, Осикувата, Кропивницька, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 07.10
Тимкове 07.27 38 хв  08.05 17 хв 
Пост 127 Км 08.12 1 хв  08.13 1 г  2 хв 
124 Км 08.19 1 хв  08.20 1 г  9 хв 
Червоне Озеро 08.29 2 хв  08.31 1 г  19 хв 
Седнівка 08.54 2 хв  08.56 1 г  44 хв 
Бобринець 09.55 2 хв  09.57 2 г  45 хв 
Осикувата 10.39 2 хв  10.41 3 г  29 хв 
Кропивницька 11.25 5 хв  11.30 4 г  15 хв 
Висоцьке 11.44 2 хв  11.46 4 г  34 хв 
Помічна 12.00 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6041 Долинська — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930