У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6041 Долинська — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6041 сполученням Долинська - Помічна відправляється зі станції Долинська о 07.10 і прибуває на станцію Помічна о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тимкове, Пост 127 Км, 124 Км, Червоне Озеро, Седнівка, Бобринець, Осикувата, Кропивницька, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 07.10
Тимкове 07.27 38 хв  08.05 17 хв 
Пост 127 Км 08.12 1 хв  08.13 1 г  2 хв 
124 Км 08.19 1 хв  08.20 1 г  9 хв 
Червоне Озеро 08.29 2 хв  08.31 1 г  19 хв 
Седнівка 08.54 2 хв  08.56 1 г  44 хв 
Бобринець 09.55 2 хв  09.57 2 г  45 хв 
Осикувата 10.39 2 хв  10.41 3 г  29 хв 
Кропивницька 11.25 5 хв  11.30 4 г  15 хв 
Висоцьке 11.44 2 хв  11.46 4 г  34 хв 
Помічна 12.00 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6041 Долинська — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031