У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Шарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Долинська - Шарівка:

Поточний розклад електричок Долинська - Шарівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 09 хв зі станції Долинська і прибуває на станцію Шарівка о 09 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6035-6036 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Долинська і Шарівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Долинська - Шарівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Долинська Шарівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Долинська - Шарівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6035-6036 Помічна Знам'янка 08.09
Долинська
09.28
Шарівка
1 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Долинська -Шарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Шарівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шарівка — Долинська