У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Шарівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шарівка з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 00 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Чабанівка, 23 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шарівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6036 Помічна Знам'янка 09.27 2 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6043-6044 Знам'янка Помічна 17.58 2 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шарівка