У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донецьк(всі вокзали) - 49 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донецьк(всі вокзали) - 49 Км:

Поточний розклад електричок Донецьк(всі вокзали) - 49 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 02 хв зі станції Донецьк(всі вокзали) і прибуває на станцію 49 Км о 08 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6932 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Донецьк(всі вокзали) і 49 Км цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Мушкетове(07.12), Ларине(08.14), 41 Км(08.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донецьк(всі вокзали) - 49 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донецьк(всі вокзали) 49 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донецьк(всі вокзали) - 49 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 07.02
Донецьк 2
08.57
49 Км
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донецьк -49 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донецьк(всі вокзали) — 49 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 49 Км — Донецьк(всі вокзали)