У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дора - Братківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дора - Братківці:

Поточний розклад електричок Дора - Братківці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 49 хв зі станції Дора і прибуває на станцію Братківці о 18 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402-6401 сполученням Ворохта - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 27 хв. Між станціями Дора і Братківці цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Делятин(05.47), Надвірна(06.23), Тисменичани(06.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дора - Братківці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дора Братківці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дора - Братківці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 05.40
Дора
07.07
Братківці
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 16.49
Дора
18.09
Братківці
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дора -Братківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дора — Братківці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Братківці — Дора