У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дора - Делятин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дора - Делятин:

Поточний розклад електричок Дора - Делятин включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 30 хв зі станції Дора і прибуває на станцію Делятин о 17 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Ворохта - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Дора і Делятин цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дора - Делятин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дора Делятин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дора - Делятин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 05.40
Дора
05.47
Делятин
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 16.49
Дора
16.56
Делятин
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6442 Ворохта Коломия 17.30
Дора
17.37
Делятин
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дора -Делятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дора — Делятин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Делятин — Дора