У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дора - Ворохта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дора - Ворохта:

Поточний розклад електричок Дора - Ворохта включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 12 хв зі станції Дора і прибуває на станцію Ворохта о 11 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402-6401 сполученням Івано-Франківськ - Ворохта, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Дора і Ворохта цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Яремче(22.47), Татарів(23.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дора - Ворохта, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дора Ворохта ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дора - Ворохта можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коломия Ворохта 09.37
Дора
10.35
Ворохта
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 10.12
Дора
11.06
Ворохта
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 22.40
Дора
23.41
Ворохта
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дора -Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дора — Ворохта

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ворохта — Дора