У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дора - Яремче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дора - Яремче:

Поточний розклад електричок Дора - Яремче включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 12 хв зі станції Дора і прибуває на станцію Яремче о 10 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402-6401 сполученням Івано-Франківськ - Ворохта, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Дора і Яремче цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дора - Яремче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дора Яремче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дора - Яремче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коломия Ворохта 09.37
Дора
09.44
Яремче
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 10.12
Дора
10.17
Яремче
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 22.40
Дора
22.47
Яремче
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дора -Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дора — Яремче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яремче — Дора