У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорожів - Дубляни-Самбірські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дорожів - Дубляни-Самбірські:

Поточний розклад електричок Дорожів - Дубляни-Самбірські включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 16 хв зі станції Дорожів і прибуває на станцію Дубляни-Самбірські о 19 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6131 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Дорожів і Дубляни-Самбірські цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дорожів - Дубляни-Самбірські, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дорожів Дубляни-Самбірські ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дорожів - Дубляни-Самбірські можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 06.48
Дорожів
07.06
Дубляни-Самбірські
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 19.16
Дорожів
19.33
Дубляни-Самбірські
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дорожів -Дубляни-Самбірські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорожів — Дубляни-Самбірські

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубляни-Самбірські — Дорожів