У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довбище - Миропіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Довбище - Миропіль:

Поточний розклад електричок Довбище - Миропіль включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 27 хв зі станції Довбище і прибуває на станцію Миропіль о 22 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Довбище і Миропіль цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Довбище - Миропіль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Довбище Миропіль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Довбище - Миропіль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.55
Довбище
06.29
Миропіль
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 12.08
Довбище
12.40
Миропіль
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 22.27
Довбище
22.59
Миропіль
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Довбище -Миропіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Довбище — Миропіль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миропіль — Довбище