У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довбище - Печанівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Довбище - Печанівка:

Поточний розклад електричок Довбище - Печанівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 27 хв зі станції Довбище і прибуває на станцію Печанівка о 22 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Довбище і Печанівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Довбище - Печанівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Довбище Печанівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Довбище - Печанівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.55
Довбище
06.15
Печанівка
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 12.08
Довбище
12.27
Печанівка
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 22.27
Довбище
22.46
Печанівка
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Довбище -Печанівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Довбище — Печанівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Печанівка — Довбище