У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбівський радгосп - Богуславець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драбівський радгосп - Богуславець:

Поточний розклад електричок Драбівський радгосп - Богуславець включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 36 хв зі станції Драбівський радгосп і прибуває на станцію Богуславець о 13 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6063 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Драбівський радгосп і Богуславець цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драбівський радгосп - Богуславець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драбівський радгосп Богуславець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драбівський радгосп - Богуславець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6063 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 12.36
Драбівський радгосп
13.16
Богуславець
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драбівський радгосп -Богуславець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драбівський радгосп — Богуславець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Богуславець — Драбівський радгосп