У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбівський радгосп - Залісся
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драбівський радгосп - Залісся:

Поточний розклад електричок Драбівський радгосп - Залісся включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 00 хв зі станції Драбівський радгосп і прибуває на станцію Залісся о 21 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Гребінка - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Драбівський радгосп і Залісся цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Бойківщина(14.18), Привітне(14.38), Золотоноша-1(15.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драбівський радгосп - Залісся, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драбівський радгосп Залісся ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драбівський радгосп - Залісся можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Драбівський радгосп та Залісся – 44.0 км. Ціна квитка на електричку Драбівський радгосп Залісся складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драбівський радгосп -Залісся можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драбівський радгосп — Залісся

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залісся — Драбівський радгосп