У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залісся,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залісся:

Актуальний розклад електричок по станції Залісся містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Залісся з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ім. Тараса Шевченка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 22 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Чапаївка, Філівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Залісся відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, Гребінка - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залісся відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6064 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 08.07 2 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
6063 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 15.13 1 хв  15.14 Курсує щоденно - переглянути
6070 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 17.54 1 хв  17.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6069 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 22.21 1 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Залісся можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Залісся,Черкаська обл.