У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драчино - Чоп-Перев.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драчино - Чоп-Перев.:

Поточний розклад електричок Драчино - Чоп-Перев. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 59 хв зі станції Драчино і прибуває на станцію Чоп-Перев. о 22 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Лавочне - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 3 г 10 хв. Між станціями Драчино і Чоп-Перев. цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Пасіка(19.03), Мукачево-Прилад(19.28), Баркасове(21.23), Есень(21.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драчино - Чоп-Перев., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драчино Чоп-Перев. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драчино - Чоп-Перев. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507 Лавочне Чоп 18.59
Драчино
22.09
Чоп-Перев.
3 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драчино -Чоп-Перев. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .