У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6189-6507 Львів — Чоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп відправляється зі станції Львів о 13.30 і прибуває на станцію Чоп о 22.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 60 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Щирець 2, Пісочна, Гірне, Гребенів, Бескит, 1662 Км, Пасіка, Мукачево, 1727 Км, Чоп-Перев..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.30
Скнилів 13.40 1 хв  13.41 10 хв 
Оброшин 13.48 1 хв  13.49 18 хв 
Глинна Наварія 13.55 1 хв  13.56 25 хв 
Пустомити 14.00 2 хв  14.02 30 хв 
Семенівка 14.06 1 хв  14.07 36 хв 
Щирець 2 14.12 1 хв  14.13 42 хв 
Щирець 1 14.15 1 хв  14.16 45 хв 
Дмитрія 14.20 1 хв  14.21 50 хв 
Черкаси Львівські 14.25 1 хв  14.26 55 хв 
Задорожна 14.30 1 хв  14.31 1 г 
Миколаїв-Дністровський 14.36 1 хв  14.37 1 г  6 хв 
Пісочна 14.45 1 хв  14.46 1 г  15 хв 
Більче 14.53 1 хв  14.54 1 г  23 хв 
П'ятничани 14.57 1 хв  14.58 1 г  27 хв 
Угерсько 15.02 1 хв  15.03 1 г  32 хв 
Стрий 15.11 10 хв  15.21 1 г  41 хв 
Конюхів 15.31 1 хв  15.32 2 г  1 хв 
Гірне 15.37 1 хв  15.38 2 г  7 хв 
Любинці 15.44 1 хв  15.45 2 г  14 хв 
Стинава Нижня 15.50 1 хв  15.51 2 г  20 хв 
Нижнє Синьовидне 15.55 1 хв  15.56 2 г  25 хв 
Верхнє Синьовидне 16.03 1 хв  16.04 2 г  33 хв 
Сколе 16.14 3 хв  16.17 2 г  44 хв 
Гребенів 16.27 1 хв  16.28 2 г  57 хв 
Тухля 16.39 1 хв  16.40 3 г  9 хв 
Славське 16.54 3 хв  16.57 3 г  24 хв 
Тернавка 17.05 1 хв  17.06 3 г  35 хв 
Лавочне 17.16 6 хв  17.22 3 г  46 хв 
Опорець 17.28 1 хв  17.29 3 г  58 хв 
Бескит 17.35 1 хв  17.36 4 г  5 хв 
Скотарське 17.50 3 хв  17.53 4 г  20 хв 
Гукливий 17.57 1 хв  17.58 4 г  27 хв 
Воловець 18.04 2 хв  18.06 4 г  34 хв 
Яблунів 18.11 1 хв  18.12 4 г  41 хв 
Занька 18.18 1 хв  18.19 4 г  48 хв 
1662 Км 18.25 1 хв  18.26 4 г  55 хв 
Вовчий 18.34 1 хв  18.35 5 г  4 хв 
Сасівка 18.41 1 хв  18.42 5 г  11 хв 
Неліпино 18.46 1 хв  18.47 5 г  16 хв 
Свалява 18.52 2 хв  18.54 5 г  22 хв 
Драчино 18.58 1 хв  18.59 5 г  28 хв 
Пасіка 19.03 1 хв  19.04 5 г  33 хв 
Карпати 19.07 1 хв  19.08 5 г  37 хв 
Чинадієве 19.12 1 хв  19.13 5 г  42 хв 
Чинадієве(оп) 19.16 1 хв  19.17 5 г  46 хв 
Кольчине 19.21 2 хв  19.23 5 г  51 хв 
Мукачево-Прилад 19.28 1 хв  19.29 5 г  58 хв 
Мукачево 19.33 1 г 2 хв  20.35 6 г  3 хв 
Мукачево-Перевалочна 20.39 1 хв  20.40 7 г  9 хв 
Ключарки 20.44 1 хв  20.45 7 г  14 хв 
Страбичово 20.52 1 хв  20.53 7 г  22 хв 
Баркасове 21.01 1 хв  21.02 7 г  31 хв 
Ровне 21.05 1 хв  21.06 7 г  35 хв 
1727 Км 21.13 1 хв  21.14 7 г  43 хв 
Батьово 21.20 23 хв  21.43 7 г  50 хв 
Свобода 21.47 1 хв  21.48 8 г  17 хв 
Есень 21.53 1 хв  21.54 8 г  23 хв 
Есень-платформа 21.57 1 хв  21.58 8 г  27 хв 
Мінеральне 22.03 1 хв  22.04 8 г  33 хв 
Чоп-Перев. 22.09 1 хв  22.10 8 г  39 хв 
Чоп 22.12 8 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6189-6507 Львів — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031