У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6189-6507 Львів — Чоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Львів - Чоп номер 6189-6507 відправляється зі станції Львів о 13.30 і прибуває на станцію Чоп о 22.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 60 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6189-6507 Львів - Чоп пролягає по таким станціям як Щирець 2, Пісочна, Гірне, Гребенів, Бескит, 1662 Км, Пасіка, Мукачево, 1727 Км, Чоп-Перев..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.30
Скнилів 13.40 1 хв  13.41 10 хв 
Оброшин 13.48 1 хв  13.49 18 хв 
Глинна Наварія 13.55 1 хв  13.56 25 хв 
Пустомити 14.00 2 хв  14.02 30 хв 
Семенівка 14.06 1 хв  14.07 36 хв 
Щирець 2 14.12 1 хв  14.13 42 хв 
Щирець 1 14.15 1 хв  14.16 45 хв 
Дмитрія 14.20 1 хв  14.21 50 хв 
Черкаси Львівські 14.25 1 хв  14.26 55 хв 
Задорожна 14.30 1 хв  14.31 1 г 
Миколаїв-Дністровський 14.36 1 хв  14.37 1 г  6 хв 
Пісочна 14.45 1 хв  14.46 1 г  15 хв 
Більче 14.53 1 хв  14.54 1 г  23 хв 
П'ятничани 14.57 1 хв  14.58 1 г  27 хв 
Угерсько 15.02 1 хв  15.03 1 г  32 хв 
Стрий 15.11 10 хв  15.21 1 г  41 хв 
Конюхів 15.31 1 хв  15.32 2 г  1 хв 
Гірне 15.37 1 хв  15.38 2 г  7 хв 
Любинці 15.44 1 хв  15.45 2 г  14 хв 
Стинава Нижня 15.50 1 хв  15.51 2 г  20 хв 
Нижнє Синьовидне 15.55 1 хв  15.56 2 г  25 хв 
Верхнє Синьовидне 16.03 1 хв  16.04 2 г  33 хв 
Сколе 16.14 3 хв  16.17 2 г  44 хв 
Гребенів 16.27 1 хв  16.28 2 г  57 хв 
Тухля 16.39 1 хв  16.40 3 г  9 хв 
Славське 16.54 3 хв  16.57 3 г  24 хв 
Тернавка 17.05 1 хв  17.06 3 г  35 хв 
Лавочне 17.16 1 хв  17.17 3 г  46 хв 
Опорець 17.23 1 хв  17.24 3 г  53 хв 
Бескит 17.30 1 хв  17.31 4 г 
Скотарське 17.44 1 хв  17.45 4 г  14 хв 
Гукливий 17.51 1 хв  17.52 4 г  21 хв 
Воловець 17.58 2 хв  18.00 4 г  28 хв 
Яблунів 18.05 1 хв  18.06 4 г  35 хв 
Занька 18.12 1 хв  18.13 4 г  42 хв 
1662 Км 18.19 1 хв  18.20 4 г  49 хв 
Вовчий 18.28 1 хв  18.29 4 г  58 хв 
Сасівка 18.35 1 хв  18.36 5 г  5 хв 
Неліпино 18.40 1 хв  18.41 5 г  10 хв 
Свалява 18.46 2 хв  18.48 5 г  16 хв 
Драчино 18.54 1 хв  18.55 5 г  24 хв 
Пасіка 18.59 1 хв  19.00 5 г  29 хв 
Карпати 19.03 1 хв  19.04 5 г  33 хв 
Чинадієве 19.08 1 хв  19.09 5 г  38 хв 
Чинадієве(оп) 19.12 1 хв  19.13 5 г  42 хв 
Кольчине 19.17 2 хв  19.19 5 г  47 хв 
Мукачево-Прилад 19.24 1 хв  19.25 5 г  54 хв 
Мукачево 19.29 1 г 6 хв  20.35 5 г  59 хв 
Мукачево-Перевалочна 20.39 1 хв  20.40 7 г  9 хв 
Ключарки 20.44 1 хв  20.45 7 г  14 хв 
Страбичово 20.52 1 хв  20.53 7 г  22 хв 
Баркасове 21.01 1 хв  21.02 7 г  31 хв 
Ровне 21.05 1 хв  21.06 7 г  35 хв 
1727 Км 21.12 1 хв  21.13 7 г  42 хв 
Батьово 21.18 25 хв  21.43 7 г  48 хв 
Свобода 21.47 1 хв  21.48 8 г  17 хв 
Есень 21.53 1 хв  21.54 8 г  23 хв 
Есень-платформа 21.57 1 хв  21.58 8 г  27 хв 
Мінеральне 22.03 1 хв  22.04 8 г  33 хв 
Чоп-Перев. 22.09 1 хв  22.10 8 г  39 хв 
Чоп 22.12 8 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6189-6507 Львів — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728