У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6189 Львів — Чоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Львів - Чоп номер 6189 відправляється зі станції Львів о 13.30 і прибуває на станцію Чоп о 22.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 60 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6189 Львів - Чоп пролягає по таким станціям як Щирець 2, Пісочна, Гірне, Гребенів, Бескит, 1662 Км, Пасіка, Мукачево, 1727 Км, Чоп-Перев..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.30
Скнилів 13.40 1 хв  13.41 10 хв 
Оброшин 13.48 1 хв  13.49 18 хв 
Глинна Наварія 13.55 1 хв  13.56 25 хв 
Пустомити 14.00 2 хв  14.02 30 хв 
Семенівка 14.06 1 хв  14.07 36 хв 
Щирець 2 14.12 1 хв  14.13 42 хв 
Щирець 1 14.15 1 хв  14.16 45 хв 
Дмитрія 14.20 1 хв  14.21 50 хв 
Черкаси Львівські 14.25 1 хв  14.26 55 хв 
Задорожна 14.30 1 хв  14.31 1 г 
Миколаїв-Дністровський 14.36 1 хв  14.37 1 г  6 хв 
Пісочна 14.45 1 хв  14.46 1 г  15 хв 
Більче 14.53 1 хв  14.54 1 г  23 хв 
П'ятничани 14.57 1 хв  14.58 1 г  27 хв 
Угерсько 15.02 1 хв  15.03 1 г  32 хв 
Стрий 15.11 10 хв  15.21 1 г  41 хв 
Конюхів 15.31 1 хв  15.32 2 г  1 хв 
Гірне 15.37 1 хв  15.38 2 г  7 хв 
Любинці 15.44 1 хв  15.45 2 г  14 хв 
Стинава Нижня 15.50 1 хв  15.51 2 г  20 хв 
Нижнє Синьовидне 15.55 1 хв  15.56 2 г  25 хв 
Верхнє Синьовидне 16.03 1 хв  16.04 2 г  33 хв 
Сколе 16.14 3 хв  16.17 2 г  44 хв 
Гребенів 16.27 1 хв  16.28 2 г  57 хв 
Тухля 16.39 1 хв  16.40 3 г  9 хв 
Славське 16.54 3 хв  16.57 3 г  24 хв 
Тернавка 17.05 1 хв  17.06 3 г  35 хв 
Лавочне 17.16 6 хв  17.22 3 г  46 хв 
Опорець 17.28 1 хв  17.29 3 г  58 хв 
Бескит 17.35 1 хв  17.36 4 г  5 хв 
Скотарське 17.49 3 хв  17.52 4 г  19 хв 
Гукливий 17.56 1 хв  17.57 4 г  26 хв 
Воловець 18.03 2 хв  18.05 4 г  33 хв 
Яблунів 18.10 1 хв  18.11 4 г  40 хв 
Занька 18.17 1 хв  18.18 4 г  47 хв 
1662 Км 18.24 1 хв  18.25 4 г  54 хв 
Вовчий 18.33 1 хв  18.34 5 г  3 хв 
Сасівка 18.40 1 хв  18.41 5 г  10 хв 
Неліпино 18.45 1 хв  18.46 5 г  15 хв 
Свалява 18.51 2 хв  18.53 5 г  21 хв 
Драчино 18.59 1 хв  19.00 5 г  29 хв 
Пасіка 19.04 1 хв  19.05 5 г  34 хв 
Карпати 19.08 1 хв  19.09 5 г  38 хв 
Чинадієве 19.13 1 хв  19.14 5 г  43 хв 
Чинадієве(оп) 19.17 1 хв  19.18 5 г  47 хв 
Кольчине 19.22 2 хв  19.24 5 г  52 хв 
Мукачево-Прилад 19.29 1 хв  19.30 5 г  59 хв 
Мукачево 19.34 1 г 1 хв  20.35 6 г  4 хв 
Мукачево-Перевалочна 20.39 1 хв  20.40 7 г  9 хв 
Ключарки 20.44 1 хв  20.45 7 г  14 хв 
Страбичово 20.52 1 хв  20.53 7 г  22 хв 
Баркасове 21.01 1 хв  21.02 7 г  31 хв 
Ровне 21.05 1 хв  21.06 7 г  35 хв 
1727 Км 21.13 1 хв  21.14 7 г  43 хв 
Батьово 21.20 23 хв  21.43 7 г  50 хв 
Свобода 21.47 1 хв  21.48 8 г  17 хв 
Есень 21.53 1 хв  21.54 8 г  23 хв 
Есень-платформа 21.57 1 хв  21.58 8 г  27 хв 
Мінеральне 22.03 1 хв  22.04 8 г  33 хв 
Чоп-Перев. 22.09 1 хв  22.10 8 г  39 хв 
Чоп 22.12 8 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6189 Львів — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28