У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драчино - Есень
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драчино - Есень:

Поточний розклад електричок Драчино - Есень включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 59 хв зі станції Драчино і прибуває на станцію Есень о 21 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Лавочне - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 2 г 54 хв. Між станціями Драчино і Есень цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Пасіка(19.03), Мукачево-Прилад(19.28), Баркасове(21.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драчино - Есень, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драчино Есень ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драчино - Есень можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507 Лавочне Чоп 18.59
Драчино
21.53
Есень
2 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драчино -Есень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .