У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Древлянка - Чоповичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Древлянка - Чоповичі:

Поточний розклад електричок Древлянка - Чоповичі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 06 хв зі станції Древлянка і прибуває на станцію Чоповичі о 18 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6634 сполученням Коростень - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Древлянка і Чоповичі цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Древлянка - Чоповичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Древлянка Чоповичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Древлянка - Чоповичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6610 Коростень Київ 05.04
Древлянка
05.32
Чоповичі
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 12.58
Древлянка
13.26
Чоповичі
28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Київ 18.06
Древлянка
18.34
Чоповичі
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Древлянка -Чоповичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Древлянка — Чоповичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чоповичі — Древлянка