У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Древлянка - Пенизевичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Древлянка - Пенизевичі:

Поточний розклад електричок Древлянка - Пенизевичі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 06 хв зі станції Древлянка і прибуває на станцію Пенизевичі о 19 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6634 сполученням Коростень - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Древлянка і Пенизевичі цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Шатрище(18.10), 130 Км(18.38), Щебзавод(19.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Древлянка - Пенизевичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Древлянка Пенизевичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Древлянка - Пенизевичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6610 Коростень Київ 05.04
Древлянка
06.16
Пенизевичі
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 12.58
Древлянка
14.10
Пенизевичі
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 18.06
Древлянка
19.18
Пенизевичі
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Древлянка -Пенизевичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Древлянка — Пенизевичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пенизевичі — Древлянка