У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрімайлівка - Бакланове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дрімайлівка - Бакланове:

Поточний розклад електричок Дрімайлівка - Бакланове включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 22 хв зі станції Дрімайлівка і прибуває на станцію Бакланове о 13 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6301 сполученням Ніжин - Чернігів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 56 хв. Між станціями Дрімайлівка і Бакланове цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Вересоч(06.14), Хуторянка(06.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дрімайлівка - Бакланове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дрімайлівка Бакланове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дрімайлівка - Бакланове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дрімайлівка -Бакланове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрімайлівка — Бакланове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бакланове — Дрімайлівка