У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрімайлівка - Муравійка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дрімайлівка - Муравійка:

Поточний розклад електричок Дрімайлівка - Муравійка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 22 хв зі станції Дрімайлівка і прибуває на станцію Муравійка о 12 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6301 сполученням Ніжин - Чернігів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Дрімайлівка і Муравійка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Вересоч(06.14), Хуторянка(06.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дрімайлівка - Муравійка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дрімайлівка Муравійка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дрімайлівка - Муравійка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дрімайлівка -Муравійка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрімайлівка — Муравійка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Муравійка — Дрімайлівка