У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Райлів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дрогобич - Райлів:

Поточний розклад електричок Дрогобич - Райлів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 55 хв зі станції Дрогобич і прибуває на станцію Райлів о 19 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132 сполученням Самбір - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Дрогобич і Райлів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дрогобич - Райлів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дрогобич Райлів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дрогобич - Райлів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6132 Самбір Стрий 06.37
Дрогобич
07.04
Райлів
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6136 Самбір Стрий 18.55
Дрогобич
19.16
Райлів
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дрогобич -Райлів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Райлів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Райлів — Дрогобич