У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Стебник
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дрогобич - Стебник:

Поточний розклад електричок Дрогобич - Стебник включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 35 хв зі станції Дрогобич і прибуває на станцію Стебник о 22 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Львів - Трускавець, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Дрогобич і Стебник цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дрогобич - Стебник, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дрогобич Стебник ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дрогобич - Стебник можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6011 Стрий Трускавець 16.22
Дрогобич
16.33
Стебник
11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6015 Львів Трускавець 22.35
Дрогобич
22.46
Стебник
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дрогобич -Стебник можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Стебник

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стебник — Дрогобич