У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Уборть
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Уборть:

Поточний розклад електричок Дружба - Уборть включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 29 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Уборть о 17 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Дружба і Уборть цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Уборть, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Уборть ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Уборть можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Новоград-Волинський Коростень 05.03
Дружба
05.26
Уборть
23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6502 Шепетівка Коростень 05.03
Дружба
05.26
Уборть
23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 17.29
Дружба
17.52
Уборть
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Уборть можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Уборть

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Уборть — Дружба